WIOSENNE NARTY Zakopane? Chopok? Krynica?

Trzy tygodnie temu, 20 marca wybierając się na wiosenne narty padało pytanie: Zakopane?, Chopok? czy Krynica? Teraz wyjazd przeszedł już do historii, więc możemy powspominać i opowiedzieć jak było. Zaliczyliśmy Zakopane, Chopok i Białkę. I było bombowo.
W momencie wyjazdu, wiara w śnieg i dobre warunki narciarskie była w narodzie niewielka. Smarowanie nart dobraliśmy raczej do jazdy po żwirze. Tymczasem okazało się, że ze śniegiem jest całkiem nieźle. 

O tym jaką pogodę dostaliśmy w prezencie można się przekonać zerkając na zdjęcia, które znajdziecie pod adresem:

https://www.dropbox.com/sh/8ndt3tmosuzebk4/gz8LrBgEJd

Pełny tekst narciarskich wspomnień wszyscy ciekawi znajdą w zakładce "dla członków".

Poniżej pozostawiam pierwszą informacje o wyjeździe, na dowód rozterek które nami targały.
J.K.

Miłośnicy wiosennych nart jeszcze się nie poddają. Mimo, że za oknem zieleni się trawa, to plany wyjazdowe SPAWu ciągle istnieją. Obowiązujący termin: 20 – 23 marca. Data dobra, bo to powitanie wiosny, więc jakąś marzannę można by utopić po drodze. To także dzień wagarowicza więc w pracy i w szkole nikt by się nie zdziwił nieobecnością.

Kierunek wyjazdu ciągle w zawieszeniu. Może Chopok? A może napada śniegu na bliższych trasach?. Opady śniegu wydawały się  mało prawdopodobne, ale oto przyszła niedziela, 16 marca i z nieba pada jakieś cóś białego. Pozostaje więc śledzić kamerki na stokach. Wyjazd rozpoczyna się w czwartek. Samochody jadą od rana 20 marca, więc tylko kwestia wyboru do którego się dosiąść. Można jechać  w dzień, albo wyjechać po robocie w godzinach popołudniowych, które pozwolą dotrzeć późną nocą na kwaterę. Będzie też pewnie grupa, która wyruszy  w nocy z czwartku na piątek, tak aby dotrzeć prosto na stok. Szczegóły transportowe do omówienia telefonicznie. Centrala wyjazdowa w Łukowie i Lublinie, bo na razie z innych miejsc zgłoszeń nie było.
PS.
Doniesienia z ostatniej chwili. Najbardziej prawdopodobne jest kwaterowanie się w Zakopanym i penetracja różnych tras w okolicy.