Wiosenne narty SPAW 2015

Ostatnie obrady SPAW nie przyniosły wszystkich rozstrzygnięć, jeśli chodzi o plany na ten rok. Padły jednak zdecydowane głosy, że na narty wiosną jechać trzeba.
Ustalono termin: 19 – 22 marca. A więc znów załapiemy się na pierwszy dzień wiosny.
Miejsce noclegu nie jest jeszcze znane. Tym pewnie zajmie się „sekcja Łuków”. Może będzie to schronisko „Szarotka” w Zakopanem, może „Jaś i Małgosia”, a może hotel „Harnaś” w Bukowinie, o którym kiedyś rozmawialiśmy – relikt PRL z noclegami po 25 zł. i najlepszym widokiem na Tatry.
Istotniejsze od miejsca zakwaterowania, jest jednak miejsce zjeżdżania. Wszystko wskazuje na to, że będą to szeroko rozumiane okolice Zakopanego. Gdyby ktoś nie wiedział, „okolice Zakopanego” ciągnął się od Jurgowa po Chopok, oraz od Tatrzańskiej Łomnicy po Oravice, czyli jakieś 50 km w każdą stronę.
Gdyby ktoś nie mógł jechać na cały ten termin, to oczywiście można dołączyć w dowolnym momencie. A gdyby ktoś zupełnie nie mógł jechać, to przynajmniej może o tym pogadać. Warto rozmawiać.

Żeby mieć pojęcie, jak duża grupa się szykuje, proszę o informacje do Waldka (dział zakwaterowania), do Michała P. (dział transportu) lub do mnie (telefon zaufania).
Najpóźniej w Dzień Kobiet chcemy ustalić „kto”, „kiedy” i „dokąd” jedzie. Na pytanie „po co jedzie” nie spodziewamy się odpowiedzi.

SPAW-aj !
Pozdrawiam. J.K.

Poniżej: Chopok, 21 marzec 2014 r. Osobiście tam byliśmy.