Paint ball 23 listopada (jazda na poligon!)

W niedzielę, 23 listopada zapraszam chętnych na manewry paint ballowe. Czasy są niepewne, Ruskie się zbroją, więc trzeba wyruszyć na poligon, trochę potrenować i formować oddział SPAW.

Zabawa paint ballowa od godz. 11.00 w ruinach porzuconego gospodarstwa PGR pod Ostrowem Lubelskim. W okolicy nie brakuje też lasów i zarośli, więc teren możemy wybrać dowolny w zależności od pogody i widzimisię.

Do dyspozycji karabinki, maski, kombinezony i 200 szt. amunicji. Koszt zabawy 40 zł. Jest też możliwość dokupienia amunicji, ale doświadczenie z poprzednich naszych spotkań paint ballowych pokazuje, że ta ilość kulek pozwala na dobrą zabawę. Kto nie chce strzelać też może przyjechać. Szczególnie mile widziane są sanitariuszki, obsługa kuchni polowej (czyli ogniska) oraz reporterzy wojenni.

Spotkanie o godz. 10.00 na parkingu przed sklepem DECATHLON lub na miejscu.

Liczę, że pojawi się stary SPAW-owy skład oraz kompania z ostatniego letniego obozu. Czy chłopaki mnie słyszą. Czy szanowna młodzież podejmie wyzwanie?

Miejsca w samochodzie są, więc kilku chętnych mogę zabrać.

Warto mieć ze sobą termos (najlepiej nie pusty) oraz kawałek kiełbasiny. Pogoda bez znaczenia, wojna i tak będzie się toczyć. Jak będzie zimno, to nawet lepiej, bo grubsze ubrania się naciąga i postrzałów prawie nie czuć.

Ojczyzna w potrzebie, więc trzeba szable chwytać i na koń siadać. Zgłoszenia dowolną drogą proszę kierować do mnie do piątku, 21 listopada. Nie zapowiedziani nie będą mieli szans na zabawę, bo zabieramy tylko tyle sprzętu, ile będzie zgłoszonych osób.

Pozdrawiam i do zobaczenia. SPAW-aj!

Suchar na dziś:
Uwaga proszę państwa, jestem z BRONIĄ.
BRONIA, przywitaj się z państwem.