MAJÓWKA NA ROWERACH Lasy Parczewskie

Majówka nadchodzi wielkimi krokami i najwyższy czas konkretyzować plany opanowania Lasów Parczewskich.
Przypominam, że weekend majowy przewidziany jest pod znakiem rowerów i koni. Nasza baza, to pensjonat o nazwie Stajnia Makoszka, kilka kilometrów od Parczewa. Tu można zajrzeć jak to wygląda: http://www.makoszka.pl/


To bardzo dobre miejsce do wycieczek rowerowych po duktach okolic Dębowej Kłody i okolicznych lasach. Bez problemu można też dotrzeć nad jeziora Pojezierza Łeczyńsko Włodawskiego.
Liczba miejsc pod dachem jest limitowana (około 20), dlatego nie wykluczam, a raczej jestem pewien, że pojawią się też jakieś namioty. Jeśli ktoś nie lubi namiotów, to w zakresie spania, można także spróbować dogadać się z końmi. Czy konie mnie słyszą?
Przewidujemy pobyt od 1 do 4 maja, a więc 3 noclegi ze śniadaniem. Można też korzystać z innych posiłków, ale to już każdy musi zastanowić się sam. Generalnie mamy do dyspozycji wyposażoną kuchnię i jadalnię na około 30 osób.
Jak upchamy się w pokojach okaże się, jak wpłynął wszystkie zgłoszenia (zaliczki). Przypominam, że ostatnio SPAW na Roztoczu miał 7 miejsc noclegowych, a zakwaterowało się 20 osób (to jest ten domek ze zdjęcia obok). Oczywiście na namiot limitu miejsc nie ma. Na zgłoszenia czekam do Świąt Wielkanocnych, a we wtorek 22 kwietnia zamykam listę.
Decyduje kolejność zgłoszeń. 

PS. Najświeższe doniesienia są takie że jest już komplet zgłoszeń, a nawet komplet +