LATO 2014   Obozy dla dzieci i młodzieży
LATO 2014 Obozy dla dzieci i młodzieży

Od 26 lipca do 6 sierpnia 2014 r. będzie trwał szalony, rowerowo - górski obóz młodzieżowy na terenie Gór Stołowych i Karkonoszy. Miejsca niezwykłe ze wzgledu na widoki i niezwykłość krajobrazu. Trudne logistycznie przedsięwzięcie, bo zabieramy z Lublina własne rowery by penetrować tamtejsze szlaki po polskiej i czeskiej stronie. Szczegóły znajdziecie w zakładce „Obozy letnie i zimowe”.

OBÓZ NARCIARSKI - ferie zimowe, styczeń 2014
OBÓZ NARCIARSKI - ferie zimowe, styczeń 2014

Młodzieżowy obóz narciarski w Koninkach niedaleko Rabki. Wokół dzikie i piękne tereny Gorczańskiego Parku Narodowego. Do dyspozycji uczestników wyciąg narciarski prawie prosto z pokoju, ciekawe trasy i pełna zimowa infrastruktura. W programie wypad na Kasprowy Wierch i Słowację. Żal nie pojechać. Szczegóły w zakładce "obozy letnie i zimowe", a zdjęcia z Koninek w zakładce "galeria".

BIESZCZADY, 5 dni, zielona szkoła
BIESZCZADY, 5 dni, zielona szkoła

Możliwość niezwykłych przeżyć w trakcie cztero lub pięciodniowego pobytu w Bieszczadach. Pokażemy wam niezwykłe miejsca, do których inni nie docierają. W programie  między innymi paint ball,  zajęcia wspinaczkowe, surwiwal.  Zapraszamy uczniów na wiosenne i jesienne turnusy. Szczegóły w zakładce "Zielone szkoły".

LEKCJE W TERENIE, wycieczki jednodniowe, ogniska

Od wczesnej wiosny zapraszamy grupy szkolne do realizacji zajęć lekcyjnych w terenie. Poza murami szkolnymi zajęcia wydają się nie tylko ciekawsze, ale także zupełnie inne. Dają nowe możliwości dla nauczycieli i pozwalają zaprezentować się uczniom w nowych sytuacjach.