Czas zbudować TRATWĘ

Projekt o mało wyszukanym, roboczym tytule „TRATWA” ciągle jest aktualny i czeka na swoją kolej. Poszukuję chętnych do współpracy przy budowie i wodowaniu tratwy, lub chętnych na rejs takim wehikułem. Pierwsze wodowanie przewidziane jest na Wieprzu w 2014 r.  Potem można eksplorować kolejne rzeki. Szlaków wodnych nie zabraknie.

Relacja z kolejnej wyprawy - Tatry 2013

Do historii przeszła szósta już, a więc, jak zawsze jubileuszowa, jesienna wyprawa w Tatry. Wydawałoby się, że nic nowego nie może nas spotkać na szlakach, które już kilka razy pokonaliśmy. A jednak  po raz kolejny góry zgotowały nam niespodzianki i moc atrakcji. Więc jak zawsze należy stwierdzić: opłacało się!

Piknik strzelecki - podsumowanie

Piknikiem strzeleckim zakończyliśmy sezon w Stasinie. Tym razem obyło się bez deszczu, ale z chłodem trzeba się było pogodzić. Członki nieco drętwiały (dosłownie i w przenośni), ale kto chciał, ten dawał sobie radę. W ciągu sobotniego popołudnia 17 listopada przez krąg ogniskowy i strzelnicę przewinęło się 47 osób.

Lubelski Kiermasz Turystyczny

W ostatnią sobotę i niedzielę kwietnia odbył się na placu przed zamkiem III Lubelski Kiermasz Turystyczny. Dzięki uprzejmości Lubelskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej znalazło się trochę miejsca także na stoisko SPAWu, więc postanowiliśmy pochwalić się naszą działalnością.

1 2 3 4