SPAW NA  MAZURACH czyli rejs 2014

Została podjęta jedynie słuszna decyzja dotycząca planów wakacyjnych. Wyczarterowaliśmy pieć jachtów na Mazurach na te wakacje. Wszystko zgodnie z założeniami uczynionymi jeszcze w styczniu. Przypominam, że rejs był i jest planowany od soboty do soboty w terminie 9 – 16 sierpnia. 

WYCIECZKA W BIESZCZADY

Pod egidą Stowarzyszenia młodzież ze szkoły podstawowej nr 38 w Lublinie wyruszyła  na trzy dni w Bieszczady. To kolejna wspólna wyprawa z tą szkołą, po zeszłorocznych surwiwalach w Serpelicach nad Bugiem i w Białowieży. Wyruszaliśmy z nadzieją, że  uda się zarazić bieszczadzkimi klimatami nowe pokolenie. 

MAJÓWKA NA ROWERACH Lasy Parczewskie

Majówka nadchodzi wielkimi krokami i czas konkretyzować plany opanowania Lasów Parczewskich. Weekend majowy przewidziany jest pod znakiem rowerów i koni. Nasza baza, to pensjonat Stajnia Makoszka, kilka kilometrów od Parczewa. To idealne miejsce do wycieczek  po leśnych duktach. Grupa skompletowana !

WIOSENNE NARTY  Zakopane? Chopok? Krynica?

Kiedy 20 marca wybieraliśmy się na wiosenne narty padało pytanie: Zakopane?, Chopok? czy Krynica? Teraz możemy już opowiadać jak było. Zaliczyliśmy Zakopane, Chopok i Białkę. Przed wyjazdem wiara w śnieg i dobre warunki narciarskie była w narodzie niewielka. Smarowanie nart dobraliśmy raczej do jazdy po żwirze. Tymczasem okazało się, że ze śniegiem jest całkiem nieźle.

1 2 3 4