Jesienne spotkanie w ROZTOCZAŃSKIEJ WINNICY

3 - 5 październik, Lipowiec koło Zwierzyńca. Zapraszamy na jesienne spotkanie w roztoczańskiej winnicy. Takiego wyjazdu jeszcze nie było. To może być nowa jakość, połączenie grzybobrania z winobraniem, grillowania z kajakowaniem, musztardy z kisielem, słowem prawdziwe San Francisco.  Grupa skompletowana !

TELEGRAM  tatrzański

Jak co roku, w połowie września SPAW rusza w Tatry. W ostatniej chwili zwolniły się dwa miejsca. Szukamy chętnych do uzupełnienia składu. Wyjazd w środę, 10 września późnym popołudniem (po pracy).  Powrót w niedzielę, 14 września. W tym roku absolutny ekskluziw: w schronisku mamy nawet pościel !!  A otchłań jak zawsze czeka...

ŚWIĘTO ROWERU w Lubartowie

Do kalendarza imprez SPAW  włączyliśmy Święto Roweru. To cykliczna impreza organizowana w Lubartowie. W tym roku w niedzielę, 29 czerwca. Wkilku słowach przedstawiam przygotowania PRZED... i spostrzeżenia PO... tej imprezie. I oczywiście kilka okolicznościowych zdjęć. 

LATO 2014 obóz młodzieżowy w Górach Stołowych

Od 26 lipca do 6 sierpnia 2014 r. będzie trwał szalony, rowerowo - górski obóz młodzieżowy na terenie Gór Stołowych i Karkonoszy. Miejsca niezwykłe ze względu na widoki i niezwykłość krajobrazu. Trudne logistycznie przedsięwzięcie, bo zabieramy z Lublina własne rowery by penetrować tamtejsze szlaki po polskiej i czeskiej stronie.

1 2 3 4