Wiosenne narty SPAW 2015

Ostatnie obrady SPAW nie przyniosły wielu rozstrzygnięć, jeśli chodzi o plany na ten rok. Padły jednak zdecydowane głosy, że na narty wiosną jechać trzeba. Ustalono termin: 19 – 22 marca. A więc znów załapiemy się na pierwszy dzień wiosny. Rozpoczynamy zatem kompletowanie grupy. Najbardziej prawdopodobny kierunek: Zakopane + Chopok

1 % dla SPAW.  Wspieraj wypoczynek dzieci i młodzieży

Z przyjemnością i nadzieją informuję, że pojawiła się możliwość wspierania działań Stowarzyszenia Promocji Aktywnego Wypoczynku poprzez przekazanie 1% podatku przy dokonywaniu rozliczeń za 2014 r. Zebrane fundusze przeznaczone są na wsparcie wypoczynku dzieci i młodzieży w ramach akcji „Przygoda za zakrętem”.

Sylwester 2014

Pierwszy mróz już był, wszyscy mają już pewnie zimowe opony, więc można zacząć myśleć o Sylwestrze. Ja już pomyślałem i zapraszam na wspólny wyjazd do Ustrzyk Dolnych. Sylwester połączony z nartami od 31.12 do 4.01.2015 r. Dla każdego coś miłego się w programie znajdzie. Zostały ostatnie miejsca.

Paint ball 23 listopada (jazda na poligon!)

W niedzielę, 23 listopada zapraszam chętnych na manewry paint ballowe. Czasy są niepewne, Ruskie się zbroją, więc trzeba wyruszyć na poligon, trochę potrenować i formować oddział SPAW. Zabawa od godz. 11.00 w ruinach porzuconego gospodarstwa PGR pod Ostrowem Lubelskim. W okolicy nie brakuje też lasów i zarośli.

1 2 3 4 ... 4